Nu är det bara en vecka kvar till julafton och vi passar därför på att lägga ut en tävling hastigt och lustigt. Fort ska det gå!
Redan imorgon, den 18 december klockan 18.00 avslutar vi tävlingen för att kunna få tag i vinnaren så fort som möjligt.
Var med och tävla om den här julklappen som innehåller en kaninspeldosa, tamponger, nagellack, halsduk med mera!

Lämna bara en kommentar till det här inlägget med din mejl eller bloggadress och skriv att du är med och tävlar.
Imorgon kväll lottar vi fram en vinnare som vi hoppas ska kunna få den här julklappen lagom till julafton. Lycka till!
Tävlingen är avslutad. Grattis Liselotte!
Jenny och Jon Sjöberg
17 december 2011 15:54
Det är ju så krångligt här på bloggplatsen när det inte finns någon ruta där man kan lämna mejladressen. Det är därför vi måste fråga om den så vi kan få tag i vinnaren. :)
Susanne
17 december 2011 16:22
Hejsan!
Jag är med, hoppas att det blir till mej du klappen sänder,
kanske äntligen turen till mej vänder!! :)
gotland(at)speedmail.se
josephine
17 december 2011 17:59
Vill du ha lockigt hår utan att använda en locktång? Nu finns det en tävling på min blogg där du kan vinna ett valfritt starterpack av Curlformers Klicka på länken!
http://twinblogg.blogg.se/2011/december/tavling.html#comment
http://twinblogg.blogg.se
emma
17 december 2011 19:19
Nu är vinnaren i tävlingen dragen! Kika in och se om det blev du! Om inte, häng inte läpp! Det kommer komma upp en ny tävling efter jul! :)
http://emzaans.blogg.se
Marianne
18 december 2011 09:37
Jag skulle bli så glad om jag vann, särskilt kaninen i hatten.
Marie L-M
18 december 2011 14:47
Trevlig tävling, jag är me´d!
ragna_marie@hotmail.com
Caroline
18 december 2011 17:17
Är gärna med:)
Ha det fint!
vitabergenserik@hotmail.com